Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Balıkesir ilimizin Altıeylül ilçesinde bulunan Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Bahçelievler mah. 100. Yıl Cad. 289 Sk. adresinde bulunan Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (266) 245-9004 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Sağlıkta dönüşüm projesinin uzantısı olarak Sağlık Bakanlığının 2008 yılı içinde; ki o sıralarda hastanelerin bünyesinde faaliyet gösteren diş servis ve polikliniklerinin bağımsız birer birim haline dönüşmelerine olanak sağlayan tüm sağlık birimlerine bir genelge gönderilmiştir.

Yapılan bu çalışmalar ışığında geçmişte 8 olan poliklinik sayısı 32’lere, hatta bugün saygınlığıyla 38’lere, 20 olan hekim sayısının da 43 hekim sayısına, 300 metrekare çalışma alanlarımızın 3000 metrekarelere, ortalama 200 olan günlük poliklinik hasta tedavi sayımızın 750 poliklinik hasta sayısına ulaştırılması gerçekleştirilmiştir.

Misyonumuz eknolojik ve bilimsel gelişmeler ışığında, koruyucu tedaviyi ön planda tutarak, kolay ulaşılabilir, kaliteli, verimli ve etkin ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktır.

Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Balıkesir ili Altıeylül ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon

Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (266) 245-9004

Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Bahçelievler mah. 100. Yıl Cad. 289 Sk.

Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://balikesiradsm.saglik.gov.tr/

Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir