Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Balıkesir ilimizin Bandırma ilçesinde bulunan Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Sunullah Mah. Ordu Cad. Lalelik Mevkii Eski SSK Hastanesi No:2 adresinde bulunan Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (266) 714-2325 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2012 senesinde hizmet vermeye başlamıştır. Kısa bir süre içinde Hizmet Kalite Standartları kapsamı içinde en üst düzeyde hizmet sunma hedefi ışığında; personelimizin mesleki ve teknik düzeylerini sürekli olarak eğitim felsefesi ile geliştirmek, tıbbi cihaz ve donanımımızı günümüz teknolojisinin gerektirdiği düzeye getirmek amacındayız.

Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Balıkesir ili Bandırma ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (266) 714-2325

Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Sunullah Mah. Ordu Cad. Lalelik Mevkii Eski SSK Hastanesi No:2

Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://bandirmaadsm.saglik.gov.tr/

Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir