Başkent Üniversitesi Yapracık Geriatri ve Psikolojik Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Başkent Üniversitesi Yapracık Geriatri ve Psikolojik Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ilimizin Etimesgut ilçesinde bulunan Başkent Üniversitesi Yapracık Geriatri ve Psikolojik Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili detaylar. Eşkişehir Yolu 25.Km Yapracık adresinde bulunan Başkent Üniversitesi Yapracık Geriatri ve Psikolojik Rehabilitasyon Merkezi kurumuna 0 (312) 299-8200 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Yapracık Geriatri ve Psikolojik Rehabilitasyon Merkezi Hakkında

Başkent Üniversitesinin 1997’de bünyesine kazandırdığı yeni birimlerinden biriside Geriatri Psiko-Sosyal Rehabilitasyon Merkezi’dir. Eskişehir yolu üzerinde, Üniversite kampüsünden 5 km ileride, Yapracık Mahallesi yamacında, sakin, huzurlu bir ortamda kurulan bu hastanede 1 adet Acil Müdahale Odası ve 27 tek yataklı banyolu oda (Odalarda mini buzdolabı, Lcd ekran televizyon ve banyo bulunmakta, 2’si VIP, 2’si Radyoaktif İyot Tedavi Odası) 16 Çift yataklı banyolu oda ve 6 Çift yataklı banyosuz oda olmak üzere 49 oda 71 yatak kapasitelidir. Birim nitelikli Uzm. Doktor, Hemşire ve Personel kadrosuyla üst düzey sağlık hizmet vermektedir.

Başkent Üniversitesi Yapracık Geriatri ve Psikolojik Rehabilitasyon Merkezi Randevu

ISO 9001 Kalite Sistem Belgesine sahip olan bu merkezde bu sisteme uygun olarak çalışan, Cerrahi ve Dahili bölümler, Hemodiyaliz, Periton diyalizi, Radyoaktif İyot Tedavi Merkezi, İzolasyon Ünitesi, Psikiyatri ve Yaşlı Bakımı hizmetleri verilmektedir.

Başkent Üniversitesi Yapracık Geriatri ve Psikolojik Rehabilitasyon Merkezi Doktorları

Başkent Üniversitesi Yapracık Geriatri ve Psikolojik Rehabilitasyon Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Başkent Üniversitesi Yapracık Geriatri ve Psikolojik Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası

Başkent Üniversitesi Yapracık Geriatri ve Psikolojik Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası0 (312) 299-8200

Başkent Üniversitesi Yapracık Geriatri ve Psikolojik Rehabilitasyon Merkezi Adresi

Başkent Üniversitesi Yapracık Geriatri ve Psikolojik Rehabilitasyon Merkezi Adresi:  Eşkişehir Yolu 25.Km Yapracık

Başkent Üniversitesi Yapracık Geriatri ve Psikolojik Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi

Başkent Üniversitesi Yapracık Geriatri ve Psikolojik Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi: ankara.baskenthastaneleri.com

Başkent Üniversitesi Yapracık Geriatri ve Psikolojik Rehabilitasyon Merkezi Nasıl Gidilir? Başkent Üniversitesi Yapracık Geriatri ve Psikolojik Rehabilitasyon Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir