Özel Eylül Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Eylül Diyaliz Merkezi, Ankara ilimizin Etimesgut ilçesinde bulunan Özel Eylül Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Kazım Karabekir Mah. İstasyon Cad. No:53 adresinde bulunan Özel Eylül Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (312) 243-2400 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Eylül Diyaliz Merkezi Hakkında

Bir diyaliz merkezinin ihtiyaç duyacağı en gelişmiş cihaz ve ekipmana sahip olan Eylül Diyaliz’de gözünüz arkada kalmayacak. Güler yüzlü çalışanlarımız ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi görev edinerek, Diyaliz Merkezi anlayışına değişiklik getirdik.

Özel Eylül Diyaliz Merkezi Randevu

Konforlu ulaşım hizmetimiz ve acil durumlara hazırlıklı personellerimizle hastalarımızın takibini evlerinde de yapmaya devam etmekteuz. Diyaliz Merkezimiz işinde uzman ve yenilikçi uzman doktorlarımızla sizleri bekliyor.

Özel Eylül Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Radyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Eylül Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Eylül Diyaliz Merkezi, Ankara ili Etimesgut ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Eylül Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Eylül Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Eylül Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Eylül Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (312) 243-2400

Özel Eylül Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Eylül Diyaliz Merkezi Adresi:  Kazım Karabekir Mah. İstasyon Cad. No:53

Özel Eylül Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Eylül Diyaliz Merkezi Web Sitesi: eyluldiyaliz.com

Özel Eylül Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Eylül Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir