Başkent Üniversitesi Yenikent Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Başkent Üniversitesi Yenikent Polikliniği, Ankara ilimizin Sincan ilçesinde bulunan Başkent Üniversitesi Yenikent Polikliniği ile ilgili detaylar. 29 Ekim Mah. Deniz Sok. No:7 adresinde bulunan Başkent Üniversitesi Yenikent Polikliniği kurumuna 0 (312) 277-3848 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Yenikent Polikliniği Hakkında

Polikliniklerimiz randevu sistemi ile çalışmaktadır. Yenikent polikliniğimizde rutin kan testlerinin bunun yanında; direkt grafi, USG ve mammografi tetkikleri yapılmaktadır.

Yenikent Polikliniğimiz ile Diyaliz Merkezimizden hizmet alan yahut alacak olan hastalarımızın yararlanması için, Yenikent Çevresi-Toki ve İlksan Konutları ile Sincan F Tipi Cezaevi bölgesine belirli saatlerde servis hizmeti vermekteyiz.

Başkent Üniversitesi Yenikent Polikliniği Bölümleri

 • Aile Hekimliği
 • Fizik Tedavi
 • Ağız ve Diş Sağlığı
 • Çocuk Hastalıkları Ve Sağlığı
 • Deri Ve Zührevi Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları Ve Doğum
 • Genel Cerrahi
 • Kardiyoloji
 • Dahiliye
 • KBB
 • Göz

Başkent Üniversitesi Yenikent Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Başkent Üniversitesi Yenikent Polikliniği, Ankara ili Sincan ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Yenikent Polikliniği Telefon Numarası

Başkent Üniversitesi Yenikent Polikliniği telefon numarası:  0 (312) 277-3848

Başkent Üniversitesi Yenikent Polikliniği Adresi

Başkent Üniversitesi Yenikent Polikliniği adresi: 29 Ekim, Deniz Sk., 06946 Sincan/Ankara

Başkent Üniversitesi Yenikent Polikliniği Web Sitesi

Başkent Üniversitesi Yenikent Polikliniği resmi web sitesi: ankara.baskenthastaneleri.com

Başkent Üniversitesi Yenikent Polikliniği Nasıl Gidilir? Başkent Üniversitesi Yenikent Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir