Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği, Ankara ilimizin Sincan ilçesinde bulunan Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği ile ilgili detaylar. Osmanlı Mah.( 12.Cadde) Ahi Mesut Bulvarı adresinde bulunan Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği kurumuna 0 (312) 263-5555 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği Hakkında

Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği, 09. 00–16. 00 saatleri içinde aşağıda gösterilen dallarda poliklinik hizmeti verilmektedir.

Dahiliye, Nöroloji, Üroloji, Göğüs Hastalıkları, Cildiye, Genel Cerrahi, Ortopedi, Kadın Doğum, Çocuk Hastalıkları, Fizik Tedavi, Diş, Kulak Burun Boğaz, Göz, Kardiyoloji

Saat 16. 00’dan sonra ise; Kadın Doğum ve Çocuk Polikliniği ile vardiya poliklinik hizmeti verilmektedir.

100 yatak kapasitesine sahip olan ek binamız, Çocuk, Kadın-Doğum, Dahiliye, Fizik Tedavi, Göz Ve Kulak-Burun-Boğaz Servisleri ile yataklı tedavi hizmeti vermektedir. Ayrıca 5 küvezli yeni doğan yoğun bakım ünitesi de 12. cadde ek binamızda bölge halkımıza hizmet vermektedir. Ameliyathanede, kadın doğum, göz ve kulak-burun-boğaz dallarında ufak, orta ve büyük cerrahi girişimler titizlikle yapılmaktadır.

Radyoloji ve laboratuar hizmetleri ek bina bünyesinde yapılmaktadır. Lakin ek binada yapılamayacak tetkikler için (özellikle laboratuar tetkikleri için) gerekli numuneler alınıp, hastane personeli aracılığıyla merkez binaya getirilmektedir.

Ek binamızda bunun bunun yanında gebe polikliniği ve aile planlaması hizmeti de verilmektedir.

Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği Telefon Numarası

Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği telefon numarası:  0 (312) 263-5555

Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği Adresi

Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği adresi: Osmanlı, Metropol Sok., 06940 Sincan/Ankara

Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği Nasıl Gidilir? Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort