Baykan Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Baykan Devlet Hastanesi, Siirt ilimizin Baykan ilçesinde bulunan Baykan Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Karşıyaka Mahallesi Baykan Lisesi Yanı adresinde bulunan Baykan Devlet Hastanesi kurumuna 0 (484) 561-2106 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Baykan Devlet Hastanesi Hakkında

2004 senesinde hizmete açılan hastanemiz, Siirt il merkezine 45 km mesafede, ülkeler arası öneme sahip Diyarbakır-Van yolu üzerinde kurulmuştur. Baykan Devlet Hastanesi Karşıyaka mahallesinde Baykan Lisesinin yanında bulunan binasında hizmet sağlamaktadır.

Hastanemiz yalnızca Baykan ilçe ve çevresine değil, Bitlis’in yakın ilçe ve köyleri de dahil ortalama 30.000 nüfuslu bir populasyona hizmet sağlamaktadır.

Baykan Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Baykan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Baykan Devlet Hastanesi, Siirt ili Baykan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Baykan Devlet Hastanesi Doktorları

Baykan Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Baykan Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Baykan Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (484) 561-2106

Baykan Devlet Hastanesi Adresi

Baykan Devlet Hastanesi Adresi:  Karşıyaka Mahallesi Baykan Lisesi Yanı

Baykan Devlet Hastanesi Web Sitesi

Baykan Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://baykandh.saglik.gov.tr/

Baykan Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir