Eruh Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Eruh Devlet Hastanesi, Siirt ilimizin Eruh ilçesinde bulunan Eruh Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Fatih Mahallesi. Emniyet Amirliği Yanı. No:3 Eruh adresinde bulunan Eruh Devlet Hastanesi kurumuna 0 (484) 311-2078 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Eruh Devlet Hastanesi Hakkında

Eruh İlçe Devlet Hastanesi olarak ilkemiz, Hastalarımıza güler yüzlü yaklaşmak; modern tıbbi, teşhis ve tedavi metotlarıni uygulayarak hizmet sunmak, halkımızın ihtiyaç duyduğu sağlık hizmetlerine yanıt vermektir. Bütün bu sağlık hizmetlerini uygularken insan haklarına saygılı, hasta ve çalışan tatminiyetini en üst düzeyde tutmak temel hedefimizdir. Kurumumuzdan hizmet veren personel ve hizmet alan tüm hastaların sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirmeleri temennisi ile.

Eruh Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Eruh Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Eruh Devlet Hastanesi, Siirt ili Eruh ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Eruh Devlet Hastanesi Doktorları

Eruh Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Eruh Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Eruh Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (484) 311-2078

Eruh Devlet Hastanesi Adresi

Eruh Devlet Hastanesi Adresi:  Fatih Mahallesi. Emniyet Amirliği Yanı. No:3 Eruh

Eruh Devlet Hastanesi Web Sitesi

Eruh Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://eruhdh.saglik.gov.tr/

Eruh Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort