Beşiri Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Beşiri Devlet Hastanesi, Batman ilimizin Beşiri ilçesinde bulunan Beşiri Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Bağdu Mah. Abdullah Gül Cad. No:20 adresinde bulunan Beşiri Devlet Hastanesi kurumuna 0 (488) 311-2123 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Beşiri Devlet Hastanesi Hakkında

2470 metre kare alan üzerinde, üç katlı ve 15 yataklı Beşiri Devlet Hastanesi 3 Kasım 2016 itibariyle Beşir ve çevre ilçelerde sağlık hizmeti sunmaya başlamıştır.

Gün içinde poliklinik hizmetleri verecek olan hastahanemizde röntgen ve laboratuvarlarımız son teknoloji malzemelerle donatılmıştır. Bu sağlık ekibimizle Beşiri’nin hasretle beklemiş olduğu sağlık sorununu da bitirmiş yer alacağız.

Beşiri Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Beşiri Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Beşiri Devlet Hastanesi, Batman ili Beşiri ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Beşiri Devlet Hastanesi Doktorları

Beşiri Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Beşiri Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Beşiri Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (488) 311-2123

Beşiri Devlet Hastanesi Adresi

Beşiri Devlet Hastanesi Adresi:  Bağdu Mah. Abdullah Gül Cad. No:20

Beşiri Devlet Hastanesi Web Sitesi

Beşiri Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://besiridh.saglik.gov.tr/

Beşiri Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Beşiri Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir