Gercüş Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Gercüş Devlet Hastanesi, Batman ilimizin Gercüş ilçesinde bulunan Gercüş Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Bağlarbaşı Mah. Kazım Koyuncu Bulvarı No:57 adresinde bulunan Gercüş Devlet Hastanesi kurumuna 0 (488) 341-2498 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gercüş Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz Baştabipliği 2006 senesinden ibu yana döner sermayesini kurarak faaliyete başlamış ve bu tarihten ibu yana hastanemiz hizmet vermektedir. Gercüş Devlet Hastanesi hizmete girdiği yıldan bu güne kadar yaptığı sağlık yatırımları ile daima ilk ve öncü olmayı hedef edinmiştir. Hastanemiz poliklinik ve klinik nasıl tedavi edileceğinde çağımız değerini yakalamış bir biçimde hizmet sağlamaktadır. Amacımız ise bu çıtayı yükseltmektir. Bunun için çalışmalarımız ve yatırımlarımız devam etmektedir. Deneyimliliğimiz, hastalarımıza uyguladığımız tedavinin değerinde, hasta ve yakınlarına gösterdiğimiz ilgi, saygı ve sevgide kendisini apaçık olarak göstermektedir.

Her hastamıza, yakınlarına ve ailelerine bunun bunun yanında diğer hizmet alıcılarımıza hizmetimizi sunarken bütün personelimiz ile güler yüz, iyi niyet, karşılıklı anlayış ve ilgi ilkelerimizden ödün vermiyoruz. Gercüş Devlet Hastanesi ekibinin sizleri mutlu ve tatmin edecek ve tüm tıp gereksinimlerinizi karşılayacak biçimde hizmet sunabilmeleri için hekim kadromuza, hemşire ve hasta danışmanlarımıza ve diğer bütün ekibimize gerekli eğitimleri vermekteyiz.

Gercüş Devlet Hastanesi olarak yalnızca tedavi edici sağlık hizmetleri değil, koruyucu hekimlik hizmetlerinin de yapılması gerektiği ve halk sağlığına büyük katkısı yer alacağı inancı ile sağlık eğitimi çalışmaları da düzenlemekteyiz. Amacımız en müthiş hasta bakımını, eğitimini sağlamak, hastalarımızı en güzel ve modern biçimde misafir etmek, tedavi edici sağlık hizmetleri yanında koruyucu sağlık hizmetlerinde de görevimizi en iyi biçimde yapmak ve kendimizi, ihtiyaçlarımız ve çağın gelişimi ışığında geliştirmektir. Biz Gercüş Devlet Hastanesi olarak sizlerin sağlık bakım gereksinimlerinizi karşılamak için buradayız.

Gercüş Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Gercüş Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Gercüş Devlet Hastanesi, Batman ili Gercüş ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gercüş Devlet Hastanesi Doktorları

Gercüş Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Gercüş Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Gercüş Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (488) 341-2498

Gercüş Devlet Hastanesi Adresi

Gercüş Devlet Hastanesi Adresi:  Bağlarbaşı Mah. Kazım Koyuncu Bulvarı No:57

Gercüş Devlet Hastanesi Web Sitesi

Gercüş Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://gercusdh.saglik.gov.tr/

Gercüş Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Gercüş Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort