Hasankeyf Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Hasankeyf Devlet Hastanesi, Batman ilimizin Hasankeyf ilçesinde bulunan Hasankeyf Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Raman Mah. Alaaddin Heskifi Cad. No:1 adresinde bulunan Hasankeyf Devlet Hastanesi kurumuna 0 (488) 381-2775 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hasankeyf Devlet Hastanesi Hakkında

Batman’da yeni Hasankeyf yerleşkesinde yapımı sona eren Hasankeyf Devlet Hastanesi 2019 yılı itibariyle hasta kabulüne başlamıştır. Hasankeyf’in tarihi dokusuna uygun mimari ile inşa edilen ve 5 bin 896 metrekare kapalı alandan ibaret olan hastane, bin 568 metrekare oturum alanından oluşuyor.

25 yatak kapasiteli E1 rolündeki hastanede 6 poliklinik odası bulunmaktadır. Acil muayene polikliniği, iç hastalıkları (dahiliye) polikliniği, çocuk hastalıkları polikliniği, ağız ve diş sağlığı polikliniği ve aile hekimliği uzman polikliniği birimleri ile son teknoloji cihazlarla donatılan hastane ilçe sakinlerine sağlık hizmeti sağlamaktadır.

Hasankeyf Devlet Hastanesi Doktorları

Hasankeyf Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Hasankeyf Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Hasankeyf Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (488) 381-2775

Hasankeyf Devlet Hastanesi Adresi

Hasankeyf Devlet Hastanesi Adresi:  Raman Mah. Alaaddin Heskifi Cad. No:1

Hasankeyf Devlet Hastanesi Web Sitesi: hasankeyfdh.saglik.gov.tr

Hasankeyf Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hasankeyf Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort