Boğazlıyan Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Boğazlıyan Devlet Hastanesi, Yozgat ilimizin Boğazlıyan ilçesinde bulunan Boğazlıyan Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Yenidoğan Mh. Gülveren Cd. No:6 adresinde bulunan Boğazlıyan Devlet Hastanesi kurumuna 0 (354) 645-1032 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Boğazlıyan Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz, ilk olarak 1953 senesinde Sıtma Savaş Dispanseri olarak hizmet vermeye başlamıştır. 1963 senesinde Hükümet Tabipliği, 1973 senesinde Sağlık Ocağı hizmeti vermiştir.

Boğazlıyan ve bölge halkımız 2015 senesinde açılan 50 yatak kapasiteli yeni Boğazlıyan Devlet Hastanesinde sağlık hizmeti alabilmektedirler. Bölgenin en büyük ve en fazla kadroya sahip bir hastane hüviyetine kazandırılması için çalışmalarımız sürecektir.

Boğazlıyan Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Üroloji

Boğazlıyan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Boğazlıyan Devlet Hastanesi, Yozgat ili Boğazlıyan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Boğazlıyan Devlet Hastanesi

Boğazlıyan Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Boğazlıyan Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Boğazlıyan Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (354) 645-1032

Boğazlıyan Devlet Hastanesi Adresi

Boğazlıyan Devlet Hastanesi Adresi:  Yenidoğan Mh. Gülveren Cd. No:6

Boğazlıyan Devlet Hastanesi Web Sitesi

Boğazlıyan Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://bogazliyandh.saglik.gov.tr/

Boğazlıyan Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir