Çayıralan Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Çayıralan Devlet Hastanesi, Yozgat ilimizin Çayıralan ilçesinde bulunan Çayıralan Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Yeni Mahalle Tekke Caddesi No:4 adresinde bulunan Çayıralan Devlet Hastanesi kurumuna 0 (354) 736-1784 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çayıralan Devlet Hastanesi Hakkında

2007 senesinde yeni binasına taşınan Çayıralan İlçe Devlet Hastanesi bölge hastanesi gibi hizmet vermektedir ve Çayıralan ilçesi başta olmak üzere ve çevre ilçelerden gelen hastalara da sağlık hizmeti vermektedir.

İlçemiz Fatih mahallesinde Hizmet vermekte olan Merkez Sağlık Ocağı ile eski Devlet Hastanesi Sağlık Bakanlığınca birleştirilerek Çayıralan İlçe Hastanesi olarak hizmet vermektedir. Çayıralan İlçe Hastanesi 10 yataklı olup, 24 saat hizmet vermekte ve hasta yatışı yapılabilmektedir. Ayrıca hastanemiz mobil sağlık hizmeti ile İlçenin en ücra köşesindeki vatandaşa da sağlık hizmetini ulaştırmaktadır.

Hastanemizde temel sağlık hizmetlerinin bunun yanında, aşılama, gebe izleme, normal çocuk gelişimi izleme, gebe ve çocuk aşılama gibi her türlü hizmet bünyemizde gerçekleşmektedir. Hastanemizin kapasitesince halkımıza en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Çayıralan Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Çayıralan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Çayıralan Devlet Hastanesi, Yozgat ili Çayıralan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çayıralan Devlet Hastanesi Doktorları

Çayıralan Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Çayıralan Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Çayıralan Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (354) 736-1784

Çayıralan Devlet Hastanesi Adresi

Çayıralan Devlet Hastanesi Adresi:  Yeni Mahalle Tekke Caddesi No:4

Çayıralan Devlet Hastanesi Web Sitesi

Çayıralan Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://cayiralandh.saglik.gov.tr/

Çayıralan Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir