Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Mersinli Mah. 2800 Sok. No:2 Çınarlı adresinde bulunan Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (232) 435-7262 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

2001 senesinde Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ne bağlı bir ünite olarak hizmet vermeye başlayan kurumumuz 6 aylık yenileme ve bakım çalışmaları neticesinde;30 Ekim 2002 senesinde Bornova Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi olarak bağımsız Başhekimlik statüsünde, 20 ünit kapasitesiyle hizmete açılmıştır. Bu tarihten sonra kısım kısım yürütülen bina genişletme çalışmaları neticesinde 2007 senesinde 26 ünit kapasitesine ulaşılmıştır. Lakin Bornovadaki merkez binamızın gittikçe artan hasta talebini karşılayamayacak duruma gelmesi neticesinde, İl Sağlık Müdürlüğü’nün kurumumuza tahsis ettiği Çınarlıdaki mevcut binamıza taşınılmıştır.

Bu gelişmelere paralel olarak kurumumuz, 2008 senesinde Gaziemir de 10 ünitli ek ünite açarak hizmet bölgesini genişletmiş, hizmet verdiği hasta sayısını arttırmıştır. Kurumumuzun taşınma sürecinde ve hali hazırda bütçe içerisinde yenileme çalışmaları hizmeti aksatmadan yürütülmekte, hizmet kalitemizi etkileyen/etkileyecek fiziki sorunlar hasta ve çalışan güvenliğini ve tatminiyetini de baz alarak hızla giderilmektedir.

2012 yılı itibariyle kurumumuz; merkez binamızda 36 Diş Hekimi, 20 Diş Protez Teknisyeni, 8 Hemşire, 20 personel, Gaziemir deki polikliniğimizde ise 11 Diş Hekimi, 5 Diş Protez Teknisyeni, 3 personel 23. 11. 2013 tarihi itibariyle yeni açılan Bornova ek ünitemizde ise 10 diş hekimi, 2 hemşire, 1 diş protez teknisyeni. 2 GİH personeli mevcuttur. Ayrıca hizmet alımı ile mevcut 70(güvenlik, veri giriş, karşılama yönlendirme, temizlik) elemanımız çalışmaktadır. Kurumumuz toplam; 51 ünit, 57 Diş Hekimi, 26 Diş Protez Teknisyeni, 10 Hemşire ve 25 personeliyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (232) 435-7262

Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Mersinli Mah. 2800 Sok. No:2 Çınarlı

Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://bornovaadsm.saglik.gov.tr/

Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort