Bozkurt Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Bozkurt Devlet Hastanesi, Kastamonu ilimizin Bozkurt ilçesinde bulunan Bozkurt Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Merkez Mah. Hastane Cad. No:9 adresinde bulunan Bozkurt Devlet Hastanesi kurumuna 0 (366) 575-1013 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bozkurt Devlet Hastanesi Hakkında

Bozkurt Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Bozkurt Devlet Hastanesi, Kastamonu ili Bozkurt ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için Bozkurt Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bozkurt Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Bozkurt Devlet Hastanesi Doktorları

Bozkurt Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Bozkurt Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Bozkurt Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (366) 575-1013

Bozkurt Devlet Hastanesi Adresi

Bozkurt Devlet Hastanesi Adresi:  Merkez Mah. Hastane Cad. No:9

Bozkurt Devlet Hastanesi Web Sitesi

Bozkurt Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://bozkurtdh.saglik.gov.tr/

Bozkurt Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir