Cide Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Cide Devlet Hastanesi, Kastamonu ilimizin Cide ilçesinde bulunan Cide Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Nasuh Mah. Hastane Sok. No:43 adresinde bulunan Cide Devlet Hastanesi kurumuna 0 (366) 866-1421 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Cide Devlet Hastanesi Hakkında

Sağlığınızın değerini ve bu değerin emanetçisi olduğumuzun bilinciyle, ileri teknolojiye sahip donanım alt yapısını kurarak, uzman hekim ve tüm çalışanlarımız ile en etkin sağlık hizmetlerini vermenin azmi ve heyecanı içinde, Cide halkının sağlık hizmeti gereksinimini karşılamayı planlıyoruz. Bu çalışmalarla bölgemizde, örnek ve tercih edilir bir hastane yer alacağımızın inancını taşıyoruz. Sağlıkta kaliteli ve üst düzey bir hizmet sunumu ile hasta ve çalışan tatminiyetini arttırmak ve teknolojik gelişmeleri hastanemize kazandırmak maksadıyla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Cide Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Ortopedi ve Travmatoloji

Cide Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Cide Devlet Hastanesi, Kastamonu ili Cide ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Cide Devlet Hastanesi Doktorları

Cide Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Cide Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Cide Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (366) 866-1421

Cide Devlet Hastanesi Adresi

Cide Devlet Hastanesi Adresi:  Nasuh Mah. Hastane Sok. No:43

Cide Devlet Hastanesi Web Sitesi

Cide Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://cidedh.saglik.gov.tr/

Cide Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir