Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi Telefon Numarası ve Adresi

Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi, Bursa ilimizin Osmangazi ilçesinde bulunan Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi ile ilgili detaylar. Hüdavendigar Mah. Hat Caddesi No:2 adresinde bulunan Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi kurumuna 0 (224) 233-3839 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi Hakkında

Bursa Zübeydehanim Dogumevi 1981 senesinde 125 yatak kapasitesi ile branş hastanesi olarak kurulmuştur. Hastanemiz Türkiye’nin dördüncü büyük kenti olan Bursa ve ilçeleri başta olmak üzere Güney Marmara’da Bilecik’ten Balikesir’e, Kütahya’dan Çanakkale’ye kadar uzanan hasta başvurularını karşılayan bölgesel bir niteliğe sahiptir.

Hastanede 1 adet Acil poliklinik, 5 adet jinekoloji polikliniği, 4 adet gebe takip polikliniği ve 1 adet de aile planlamasi poliklinigi mevcuttur. Ayrıca kadin doğum uzman kişilerı dışında yeni doğanlar için bebek servisi ve çocuk uzmanı doktorları, infertilite yahut diğer sorunlu gebelikler için genetik uzmanı, kist yahut tümöral kadın hastalıkları için ise patoloji laboratuarı ve uzman kişileriı mevcuttur.

Hastanemizde Nisaiye 1, Nisaiye 2, Dogum 1, Dogum 2, Septik, Bebek şeklinde isimlendirdiğimiz 6 ayri servisimiz; ameliyathanemiz, doğum salonumuz ve uyandırma ünitemiz mevcuttur.

Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi Bölümleri

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi Telefon Numarası

Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi telefon numarası:  0 (224) 233-3839

Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi Adresi

Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi adresi: Dikkaldırım, Hat Cd. No:2, 16090 Osmangazi/Bursa

Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi Nasıl Gidilir? Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir