Özel Eyüp Atriyum Kardiyoloji Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Eyüp Atriyum Kardiyoloji Merkezi, İstanbul ilimizin Kağıthane ilçesinde bulunan Özel Eyüp Atriyum Kardiyoloji Merkezi ile ilgili detaylar. Gürsel Mah. Darülaceze Cad. No:32/2 Okmeydanı adresinde bulunan Özel Eyüp Atriyum Kardiyoloji Merkezi kurumuna 0 (212) 220-3798 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Eyüp Atriyum Kardiyoloji Merkezi Hakkında

Özel Eyüp Atriyum Kardiyoloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Eyüp Atriyum Kardiyoloji Merkezi, İstanbul ili Kağıthane ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için Özel Eyüp Atriyum Kardiyoloji Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Eyüp Atriyum Kardiyoloji Merkezi Bölümleri

  • Kardiyoloji

Özel Eyüp Atriyum Kardiyoloji Merkezi Telefon Numarası

Özel Eyüp Atriyum Kardiyoloji Merkezi telefon numarası:  0 (212) 220-3798

Özel Eyüp Atriyum Kardiyoloji Merkezi Adresi

Özel Eyüp Atriyum Kardiyoloji Merkezi adresi: Osmaniye, 34144 Bakırköy/İstanbul

Özel Eyüp Atriyum Kardiyoloji Merkezi Web Sitesi

Özel Eyüp Atriyum Kardiyoloji Merkezi resmi web sitesi: www.atriyumkardiyoloji.com

Özel Eyüp Atriyum Kardiyoloji Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Eyüp Atriyum Kardiyoloji Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir