Denizli Özel Vizyon Göz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Denizli Özel Vizyon Göz Merkezi, Denizli ilimizin Merkezefendi ilçesinde bulunan Denizli Özel Vizyon Göz Merkezi ile ilgili detaylar. Sırakapılar Mh. 495 Sok. No:7 adresinde bulunan Denizli Özel Vizyon Göz Merkezi kurumuna 0 (258) 264-4666 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Denizli Özel Vizyon Göz Merkezi Hakkında

Denizli’de göz üzerine uzmanlaşmış ilk göz merkezi olma özelliğini taşıyan Vizyon Göz Merkezi: 6 katlı modern binası, son teknolojik cihazları, uzman hekimleri ve hususunda işinde uzman, güleryüzlü personeli ile halkımıza en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Modern tıbbın yeniliklerini yakında zamandan takip ederek, hastalarımıza en iyi hizmeti vermeyi ve hasta tatminiyetini en yüksek düzeyde sağlamayı temel ilke olarak kabul ediyoruz. Göz hastalıklarınız Vizyon Göz Merkezinde dikkatle incelenerek uygun teşhis ve tedavi yöntemi uygulanmaktadır.

Hizmet kalitemiz ve teknolojik donanımlarımızla siz kıymetli hastalarımızı konuklarımız kabul edip, rahatlığınızı sağlamak amacı ile her türlü konforu hizmetinize paylaşıyoruz.

Denizli Özel Vizyon Göz Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji

Denizli Özel Vizyon Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Denizli Özel Vizyon Göz Merkezi, Denizli ili Merkezefendi ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Denizli Özel Vizyon Göz Merkezi Telefon Numarası

Denizli Özel Vizyon Göz Merkezi telefon numarası:  0 (258) 264-4666

Denizli Özel Vizyon Göz Merkezi Adresi

Denizli Özel Vizyon Göz Merkezi adresi: Sırakapılar, 495. Sk. No:7, 20100 Merkezefendi/Denizli

Denizli Özel Vizyon Göz Merkezi Web Sitesi

Denizli Özel Vizyon Göz Merkezi resmi web sitesi: www.ozelvizyongoz.com

Denizli Özel Vizyon Göz Merkezi Nasıl Gidilir? Denizli Özel Vizyon Göz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir