Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Diyarbakır ilimizin Bağlar ilçesinde bulunan Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile ilgili detaylar. Urfa yolu 7. Km. adresinde bulunan Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi kurumuna 0 (412) 251-9125 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Hakkında

Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Kadın sağlığına dair her şey sloganı ile yola çıkıyor. Kendi alanında uzman hekimleri ve 800’ü aşkın personeli ile hizmet vermekteyiz. Hastanemiz 3 bloktan bir araya gelmektedir.

Diyarbakır Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi olarak misyonumuz, Ana-Çocuk sağlığında sürekli olarak gelişen teknolojiyi takip ederek, tıbbı etik kaidelerina bağlı kalarak, bölgemiz sağlık düzeyini getireceğimiz en üst sınırlara taşıyıp, anne ve bebek ölümlerini Dünya Sağlık Örğütü’nün öngördüğü sınırlara getirmektir.

Hasta Odaklı, kordineli, etkin ve sorunsuz bakım, güvenli ve düşük riskli, doğru yetenek ve bilgiye sahip personel, kaliteli yöneticilik, etkin bilgi akışı ve sürekli olarak gelişim temaları ile hasta haklarına saygılı, terfi edilen hastane olmayı ilke edinmeyi ve değerlerimizi koruyarak, bölge halkına yönelik sağlık hizmetlerine katkıda bulunmayı, taahhüt ediyoruz.

Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Cerrahisi
  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Üroloji

Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Diyarbakır ili Bağlar ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Telefon Numarası

Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi telefon numarası:  0 (412) 251-9125

Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Adresi

Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi adresi: Talaytepe, Merkez, Diyarbakır-Şanlıurfa Yolu, 21090 Bağlar/Diyarbakır

Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Nasıl Gidilir? Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir