Çaldıran Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Çaldıran Devlet Hastanesi, Van ilimizin Çaldıran ilçesinde bulunan Çaldıran Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Kışla Mahallesi Doğubayazıt Cad. No:29 adresinde bulunan Çaldıran Devlet Hastanesi kurumuna 0 (432) 412-2288 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çaldıran Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 14 Mart 2008 tarihinde Çaldıran İlçe Hastanesi olarak hizmete açılmıştır. İlçemiz nüfusu itibariyle yapılan hizmetler her geçen gün artmıştır. 2 yılın sonunda hastanemiz D-grubu (Devlet Hastanesi) Hastane statüsüne geçmiştir.

1-Uzm. Dahileye Dr, 1-Uzm Genel Cerrah Dr, 1-Uzm Çocuk Hastalıkları Dr, 1-Diş Tabibi, 1-Anesteziyoloji ve reanimasyon Uzm, 1-Psikolog ve 4 pratisyen doktor ile hizmet sağlamaktadır. Tüberkuloz, Aile Planlaması, Sigaranın Sağlığa Zararları, Akılcı İlaç Kullanımı, Erken Yaşta Evlilik, Emzirme Politikası, Organ Bağışı, El Hijyeni, Ergenlik Dönemi gibi konularda halka gerekli eğitimler verilmiştir.

Çaldıran Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Çaldıran Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Çaldıran Devlet Hastanesi, Van ili Çaldıran ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çaldıran Devlet Hastanesi Doktorları

Çaldıran Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Çaldıran Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Çaldıran Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (432) 412-2288

Çaldıran Devlet Hastanesi Adresi

Çaldıran Devlet Hastanesi Adresi:  Kışla Mahallesi Doğubayazıt Cad. No:29

Çaldıran Devlet Hastanesi Web Sitesi

Çaldıran Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://caldirandh.saglik.gov.tr/

Çaldıran Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir