Çatak Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Çatak Devlet Hastanesi, Van ilimizin Çatak ilçesinde bulunan Çatak Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Cumhuriyet Mah. Atatürk Cad. Mirava Otel Karşısı adresinde bulunan Çatak Devlet Hastanesi kurumuna 0 (432) 512-2551 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çatak Devlet Hastanesi Hakkında

30 Yataklı Çatak Devlet Hastanesi yeni ve modern binasında aktif olarak hizmet vermektedir. Çatak Devlet Hastanesi çağdaş tıbbın gereklilikleri ve hasta tatminiyetini ön planda tutma ilkesi ile sağlık hizmetini yürütmeyi hedeflemiş, hastalarımızı aldığı hizmetler hususunda tatmin etmeyi ve en yüksek kalitede hizmet vermeyi kendisine amaç edinmiştir.

Çatak Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Çatak Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Çatak Devlet Hastanesi, Van ili Çatak ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çatak Devlet Hastanesi Doktorları

Çatak Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Çatak Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Çatak Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (432) 512-2551

Çatak Devlet Hastanesi Adresi

Çatak Devlet Hastanesi Adresi:  Cumhuriyet Mah. Atatürk Cad. Mirava Otel Karşısı

Çatak Devlet Hastanesi Web Sitesi

Çatak Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://catakdh.saglik.gov.tr/

Çatak Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir