Çifteler Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Çifteler Devlet Hastanesi, Eskişehir ilimizin Çifteler ilçesinde bulunan Çifteler Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Erbap Mahallesi İbrahimdede Caddesi adresinde bulunan Çifteler Devlet Hastanesi kurumuna 0 (222) 541-4097 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çifteler Devlet Hastanesi Hakkında

Kaliteli hizmeti kendisine ilke edinen Çifteler Devlet Hastanesi ilk olarak sağlık ocağı amacı ile kurulan bir dernek aracılığıyla yaptırılarak Bakanlığımızın Hizmetine devredilmiştir. Daha sonraki senelerda birtakım tadilatlar yapılarak Sağlık Merkezine, 1985 senesinde ise 25 yataklı Devlet Hastanesine dönüştürülmüştür. 2005 senesinde yerel katkılarla yeni bir Acil Ünitesi inşa edilerek hizmete açılmıştır.

Hastanemizde 24 saat sağlık hizmeti sunulmaktadır. Nöbetlerde 1 hekim, 2 hemşire, 1 ebe, 1 laboratuar teknisyeni, 1 röntgen teknisyeni, 1 sağlık memuru, 1 idari memur, 1 hizmetli ve 1 şoför olmak üzere 10 kişilik bir nöbet ekibi sürekli olarak bulunmaktadır. Hastanemizde Dahiliye uzmanı da zorunlu durumlarda normal nöbet tutmakta, diğer günlerde ise sürekli olarak icapçı kalmaktadır.

Çifteler Devlet Hastanesi olarak, hastalarımıza verdiğimiz hizmetin etkinlik ve verimliliğini sürekli olarak gözeterek en iyiye ulaşmak temel amacımızdır.

Çifteler Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Genel Cerrahi
  • Göğüs Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Çifteler Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Çifteler Devlet Hastanesi, Eskişehir ili Çifteler ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çifteler Devlet Hastanesi Doktorları

Çifteler Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Çifteler Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Çifteler Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (222) 541-4097

Çifteler Devlet Hastanesi Adresi

Çifteler Devlet Hastanesi Adresi:  Erbap Mahallesi İbrahimdede Caddesi

Çifteler Devlet Hastanesi Web Sitesi

Çifteler Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://ciftelerdh.saglik.gov.tr/

Çifteler Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Çifteler Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort