Dereli Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Dereli Devlet Hastanesi, Giresun ilimizin Dereli ilçesinde bulunan Dereli Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Kuşluhan Mah. Kale Mevkii. No:13/1 adresinde bulunan Dereli Devlet Hastanesi kurumuna 0 (454) 381-3166 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Dereli Devlet Hastanesi Hakkında

Daha önce Belediyeye ait binada geçici olarak hizmet veren Dereli Devlet Hastanesi, İlçemiz Kuşluhan Mahallesinde yapılan yeni binasına taşınmış olup, burada hizmet vermeye başlamıştır.

Dereli İlçe Devlet Hastanesi olarak Sağlık Bakanlığımızın destekleriyle, tüm olanaklarımızı hastalarımızın daha kaliteli ve rahat sağlık hizmeti alabilmesi için kullanmaktayız. Sizlere hep daha iyi sağlık hizmeti sunabilmek için bütün gücümüzle çalışıyoruz.

Hastanemiz poliklinik ve klinik nasıl tedavi edileceğinde çağımız değerini yakalamış bir biçimde hizmet sağlamaktadır.Hastalarımızın en iyi sağlık hizmetini aldığı, çalışanlarımızın da şevkle çalıştığı bir hastane olarak, hasta ve çalışan tatminiyetini en yüksek düzeye çıkarma gayreti içindeyiz.

Dereli Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Dereli Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Dereli Devlet Hastanesi, Giresun ili Dereli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Dereli Devlet Hastanesi Doktorları

Dereli Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Dereli Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Dereli Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (454) 381-3166

Dereli Devlet Hastanesi Adresi

Dereli Devlet Hastanesi Adresi:  Kuşluhan Mah. Kale Mevkii. No:13/1

Dereli Devlet Hastanesi Web Sitesi

Dereli Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://derelidh.saglik.gov.tr/

Dereli Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort