Espiye Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Espiye Devlet Hastanesi, Giresun ilimizin Espiye ilçesinde bulunan Espiye Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Merkez Mah. Sahil Yolu Belediye Cad. No: 1 adresinde bulunan Espiye Devlet Hastanesi kurumuna 0 (454) 611-2033 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Espiye Devlet Hastanesi Hakkında

Giresun Kamu Hastaneler Birliğine Bağlı Espiye Devlet Hastanesi yeni binası; yeni yerinde 2016 senesinde hizmete açıldı. Halka daha kaliteli hizmet vermek ve halkın tatminiyetini yükseltmek maksadıyla hizmet vermeye başlayan Espiye Devlet Hastanesi; 50 yatak kapasiteli olup, hem dahili hem cerrahi branşlarda poliklinik hizmeti vermeye devam ederek hastalara şifa kaynağı olmaya devam edecek.

Hastaların konforu ve güveni esas alınarak hazırlanan hasta odaları aracılığıyla ise hasta tatminiyeti daha da artacak. Sunulan hizmetlerin bunun yanında, hizmete giren Espiye Devlet Hastanesi’nde yatak sayıları arttırılmış olup, bu yöndeki ihtiyaçları karşılamak maksadıyla çalışmaların devam ettiği altı çizildi.

Espiye Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Espiye Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Espiye Devlet Hastanesi, Giresun ili Espiye ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Espiye Devlet Hastanesi Doktorları

Espiye Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Espiye Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Espiye Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (454) 611-2033

Espiye Devlet Hastanesi Adresi

Espiye Devlet Hastanesi Adresi:  Merkez Mah. Sahil Yolu Belediye Cad. No: 1

Espiye Devlet Hastanesi Web Sitesi

Espiye Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://espiyedh.saglik.gov.tr/

Espiye Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort