Devrek Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Devrek Devlet Hastanesi, Zonguldak ilimizin Devrek ilçesinde bulunan Devrek Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Zonguldak Asfaltı Caddesi No:84 adresinde bulunan Devrek Devlet Hastanesi kurumuna 0 (372) 556-2132 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Devrek Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz Zonguldak – Devrek karayolu üzerinde ilçe merkezine 1000 m. uzaklıkta olup, 100 yataklı bir hastane olarak T.C.Sağlık Bakanlığı aracılığıyla 2014 senesinde tamamlanmış ve 16 Mart 2015 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır.

Vizyonumuz bölgemizde, modern tibbin tüm olanaklarini kullanan, uluslararasi standartlarda tani, tedavi ve bakim hizmeti veren en iyi hastane olmaktır.

Devrek Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Ortopedi ve Travmatoloji

Devrek Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Devrek Devlet Hastanesi, Zonguldak ili Devrek ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Devrek Devlet Hastanesi Doktorları

Devrek Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Devrek Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Devrek Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (372) 556-2132

Devrek Devlet Hastanesi Adresi

Devrek Devlet Hastanesi Adresi:  Zonguldak Asfaltı Caddesi No:84

Devrek Devlet Hastanesi Web Sitesi

Devrek Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://devrekdh.saglik.gov.tr/

Devrek Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir