Gökçebey Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Gökçebey Devlet Hastanesi, Zonguldak ilimizin Gökçebey ilçesinde bulunan Gökçebey Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Çay Mah. İstasyon Cad. Karakol Karşısı adresinde bulunan Gökçebey Devlet Hastanesi kurumuna 0 (372) 512-2750 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gökçebey Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 21.05.2002 tarihinde Kütüphane binası olarak İl Özel İdaresince ödeneği karşılamak üzere yapımına başlanmış olup 28.09.2006 tarihinde tek blok bitirilmiştir. Gökçebey Sağlık Merkezine dönüştürülmek üzere 15.05.2007 tarihinde ek bina yapılmaya başlanmış olup 28.11.2007 tarihinde iki blok olarak yapımı tamamlanmıştır. 10 yataklı Entegre İlçe Hastanesi olarak 18.07.2008 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır.

Ön cepheden bakıldığında iki blok halinde, her blokta 3 kat bulunup iki blok birleşik biçimde yapılmıştır. Çevresi kısmen betonarme biçimde kapalı olup, ön bölümde ortalama 15 araçlık park alanı bulunmaktadır. Hastanemizin bahçesi yeşil alan ve ağaçlarla kaplıdır. Yüz ölçümü 2214 m2, toplam kapalı alan ise 2740 m2 dir.

Acil Servisimizde Toplam 5 Pratisyen Hekim, 5 ATT, 3 Toplum Sağlığı Teknisyeni, 4 Hemşire ile 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Acil Servisimizde Hasta Muayene Odası, 4 yataklı hasta gözlem odası, enjeksiyon, pansuman ve ufak cerrahi girişimlerin yapıldığı Müdahale Odası ve Yeniden Canlandırma Odası bulunmaktadır. Acil Servisimizde hasta muayenesi, enjeksiyon, EKG ve pansuman yapılmaktadır.

1 tane Aile Hekimliği Polikliniği, 1 tane Genel Polikliniği ve 2 tane Diş Polikliniği bulunmaktadır. Polikliniklerimizde mesai saatleri içinde yetişkin ve çocuk muayenesi, aile planlaması hizmetleri, danışmanlık hizmetleri verilmektedir. Diş Polikliniklerimizde mesai saatleri içinde ağız diş sağlığı hizmeti verilmektedir.

Hastanemizde 4 tane laboratuar teknisyeni görev yapmaktadır. Kan Sayımı, idrar ve gaita tetkikleri yapılmaktadır. Hastanemizde radyoloji hizmeti 2 tane röntgen teknisyeni ile yürütülmektedir. 500 mA tek tüp tek yüzer masalı yüksek frekanslı akciğer statifli röntgen cihazı bulunmaktadır.

Hastanemizde 10 yataklı servis bulunmaktadır. Her odada 2 yatak olup odalarımız standart odalardır. Merkezi oksijen sistemi tüm odalarımızda bulunmaktadır.

Gökçebey Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Gökçebey Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Gökçebey Devlet Hastanesi, Zonguldak ili Gökçebey ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gökçebey Devlet Hastanesi Doktorları

Gökçebey Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Gökçebey Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Gökçebey Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (372) 512-2750

Gökçebey Devlet Hastanesi Adresi

Gökçebey Devlet Hastanesi Adresi:  Çay Mah. İstasyon Cad. Karakol Karşısı

Gökçebey Devlet Hastanesi Web Sitesi

Gökçebey Devlet Hastanesi Web Sitesi:

Gökçebey Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort