Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi, Sivas ilimizin Divriği ilçesinde bulunan Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Kale Mah. Atatürk Cad. No:368 adresinde bulunan Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi kurumuna 0 (346) 418-1005 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi Hakkında

Divriğili iş adamı Sadık Özgür aracılığıyla yaptırılan ve temeli 19 Kasım 2009 tarihinde atılan 20 bin metrekare alana sahip Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi’nde, her odada tv, buzdolabı, refakatçi koltukları, dolap, banyosu içinde 56 adet hasta odası, mahkum odası, ibadethane, morg, çamaşırhane, kantin, berber, 6 adet poliklinik, mutfak, kütüphane, konferans salonu, yemekhane, 12 dairelik lojman, 4 gözlem odası, 2 ameliyathane, 3 yataklı yoğun bakım servisi, doğumhane ve yeni doğan servisi, sterilizasyon ünitesi ve görme özürlüler için yönlendirme sistemi yer alıyor.

Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi olarak, Tıbbi branşlarımız ve kadromuz ile insan yaşamına gösterdiğimiz özeni hastalarımızın tatminiyetiyle ortaya koymaktayız. Sağlıklı hayatlar, sağlıklı nesiler ilkesi ile hizmet veren Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi, 2012 yılı MAYIS ayında yeni binasıyla hizmete açılmıştır.

Hastalarımızın sağlık gereksinimlerini çağdaş, bilimsel, yeniliklerde öncü ve ekonomik çözümler sunarak karşılamaktayız. Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesinde hastalarımızın kendilerini doktorlarımıza ve merkezimize yakın hissettikleri, hastalıkları ile ilgili sorularına rahatlıkla yanıt bulabildikleri hasta doktor ilişkisinin güven, açıklık ve saygıveyayandığı, ekip çalışması ve ileri teknoloji desteğinde sağlık hizmeti verilmektedir. Ayrıca yalnızca sağlık poblemlerinı ve tedavilerini değil hastalıklardan korunma yollarını, sağlıklı beslenme önerilerini, yaşam değerini arttıracak püf noktalarını da hastalarımız konularının uzmanı doktorlarımıza danışarak öğrenebilmektedirler.

Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi olarak modern tıbbın gereksinimlerini karşılayarak daha iyi hizmet sunabilmek için personel ve hasta tatminiyetini üst düzeyde tutarak her gün gelişme yolunda ilerliyoruz.

Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi, Sivas ili Divriği ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi Doktorları

Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (346) 418-1005

Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi Adresi

Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi Adresi:  Kale Mah. Atatürk Cad. No:368

Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi Web Sitesi

Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://divrigisadikozgurdh.saglik.gov.tr/

Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort