Durağan Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Durağan Devlet Hastanesi, Sinop ilimizin Durağan ilçesinde bulunan Durağan Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Merkez Mah. Buzluk Cad. adresinde bulunan Durağan Devlet Hastanesi kurumuna 0 (368) 416-1485 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Durağan Devlet Hastanesi Hakkında

Ana bina 1964 senesinde yapılmış. Daha sonra ana bina ile bitişik ek binanın yapılmasıyla 2003 senesinde yeni bina hizmete girmiştir. 50 Yatak kapasiteli olan hastane toplam 67 odaya ve 1 adet ameliyathaneye sahiptir.

Hastane 5 uzman hekim, 5 klinisyen uzman hekim, 3 pratisyen hekim, 17 hemşire ve 6 ebe sayısı ile hizmet vermektedir.

Durağan Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Algoloji
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Durağan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Durağan Devlet Hastanesi, Sinop ili Durağan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Durağan Devlet Hastanesi Doktorları

Durağan Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Durağan Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Durağan Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (368) 416-1485

Durağan Devlet Hastanesi Adresi

Durağan Devlet Hastanesi Adresi:  Merkez Mah. Buzluk Cad.

Durağan Devlet Hastanesi Web Sitesi

Durağan Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://duragandh.saglik.gov.tr/

Durağan Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir