Edremit Ali Fahri Akıllıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Edremit Ali Fahri Akıllıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Balıkesir ilimizin Edremit ilçesinde bulunan Edremit Ali Fahri Akıllıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Darsofa Mah. Akçeşme Caddesi No:84 adresinde bulunan Edremit Ali Fahri Akıllıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (266) 374-3131 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Edremit Ali Fahri Akıllıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Merkezimiz, Darsofa mahallesindeki Edremit Belediyesi’ne hayırsever vatandaşımız Şefika Kadıköylüoğlu ve ailesi aracılığıyla bağışlanan arazi üzerindeki 600 m2 zemin ve 1. kattan oluşan binada 2008 yılı Temmuz ayında 10 diş hekimi 10 hemşire ile hizmet vermeye başlamıştır.

2011 yılı içinde Merkezimiz başhekimliğine Dt. Betül DEĞİRMEN atanmış, Röntgen birimi en son teknoloji ile hizmet vermeye başlamıştır. 12 klinik ve 1 adet uzman hekimin (Ağız Diş ve Çene Cerrahisi) bulunduğu klinikle birlikte 13 klinik randevulu sistemle hizmet vermeye devam etmektedir.

Merkezimiz 182 Randevu Sistemine geçmiştir. İleriye yönelik randevularınızı Sağlık Bakanlığının 182 telefon numiçinden alabilirsiniz.

Edremit ve Tüm körfez halkının Ağız ve Diş Sağlığı hizmetlerinden gelişmiş ve kaliteli bir biçimde yararlanması için açılan merkezimiz, dünya standartlarında bir kurum olmayı hedeflemiş ve tüm personel bu doğrultuda özveri ile çalışmaktır.

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Edremit Ali Fahri Akıllıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Edremit Ali Fahri Akıllıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Balıkesir ili Edremit ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Edremit Ali Fahri Akıllıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Edremit Ali Fahri Akıllıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Edremit Ali Fahri Akıllıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Edremit Ali Fahri Akıllıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (266) 374-3131

Edremit Ali Fahri Akıllıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Edremit Ali Fahri Akıllıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Darsofa Mah. Akçeşme Caddesi No:84

Edremit Ali Fahri Akıllıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Edremit Ali Fahri Akıllıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://edremitadsm.saglik.gov.tr/

Edremit Ali Fahri Akıllıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort