Elazığ Maden Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Elazığ Maden Devlet Hastanesi, Elazığ ilimizin Maden ilçesinde bulunan Elazığ Maden Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Camii kebir Mah. Ergene Sok. No:1 adresinde bulunan Elazığ Maden Devlet Hastanesi kurumuna 0 (424) 441-2109 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Elazığ Maden Devlet Hastanesi Hakkında

1992 tarihinden ibu yana Sağlık Ocağı Binası olarak hizmet veren binamız ilçe merkezi ve karayollarına yakınlığı sebebiyle 17/01/2001 tarihinden ibu yana yataklı tedavi kurumu hastane olarak hizmet vermeye başlamıştır. Halen 12 yataklı olarak Acil, Dahiliye, Aile hekimliği ve diş poliklinikleri hastalarımıza hizmetleri verilmektedir.

Elazığ Maden Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Elazığ Maden Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Elazığ Maden Devlet Hastanesi, Elazığ ili Maden ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Elazığ Maden Devlet Hastanesi Doktorları

Elazığ Maden Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Elazığ Maden Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Elazığ Maden Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (424) 441-2109

Elazığ Maden Devlet Hastanesi Adresi

Elazığ Maden Devlet Hastanesi Adresi:  Camii kebir Mah. Ergene Sok. No:1

Elazığ Maden Devlet Hastanesi Web Sitesi

Elazığ Maden Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://madendh.saglik.gov.tr/

Elazığ Maden Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Elazığ Maden Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort