Palu Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Palu Devlet Hastanesi, Elazığ ilimizin Palu ilçesinde bulunan Palu Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Numune Mah. Hastane Cad. adresinde bulunan Palu Devlet Hastanesi kurumuna 0 (424) 651-2919 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Palu Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 4616m2 bir arsa üzerine 1966 senesinde kurulmuştur. İl merkezinden 77km. uzaklıkta olup; İlimizin en eski ve tarihi yönünden en zengin ilçesidir. Çevresinde bulunan Kovancılar, Arıcak, ve Alacakaya ilçelerinden yoğun bir biçimde hasta almakta ve bu hastalara hizmet vermektedir.

Hastanemiz bir bodrum kat üzerinde iki kat olmak üzere üç kattan bir araya gelmektedir.

Bodrum katta, Acil Servis, Acil Müşahade odaları, Resusitasyon odası, Pansuman odası, Hasta kabul birimi, danışma birimi, Depo, Ambar, Arşiv, Kantin, Kalorifer Kazan Odası, Morg, Gasil hane olarak hizmet vermektedir. Birinci katta; Yatan Hasta servisi, Doğumhane ve doğum servisi ve İdari bölüm bulunmaktadır.

Zemin katta; Poliklinikler, Röntgen birimi, Kan alma ve Laboratuar Birimi,, Hasta Kabul, Aile planlaması odası, dişpolikliniği, kalite performans birimi, hasta hakları birimi, Başhekim Yardımcısı odası ve Eczane bulunmaktadır.

Birinci katta; Yatan Hasta servisi, Doğumhane ve doğum servisi ve İdari bölüm bulunmaktadır.

Palu Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Palu Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Palu Devlet Hastanesi, Elazığ ili Palu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Palu Devlet Hastanesi Doktorları

Palu Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Palu Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Palu Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (424) 651-2919

Palu Devlet Hastanesi Adresi

Palu Devlet Hastanesi Adresi:  Numune Mah. Hastane Cad.

Palu Devlet Hastanesi Web Sitesi

Palu Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://paludh.saglik.gov.tr/

Palu Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Palu Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort