Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Muğla ilimizin Fethiye ilçesinde bulunan Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Tuzla Mah. Mustafa Kemal Bulv. 563 Sok. adresinde bulunan Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (252) 614-0102 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2014 senesinde yeni binasında hizmet vermeye başlanılmıştır. Merkezimiz zemin artı 3 kat olmak üzere 4042 m2 kapalı alanda; 30 nitelikli Ünit, 1 Ameliyathane, 1 Görüntüleme merkezi(1 Panoramik Röntgen ve 1 Periapikal Röntgen), 1 Merkezi Sterilizasyon Birimi hizmeti vermektedir. Cuma günleri Yaşlı ve Engelli vatandaşlarımıza Evde Sağlık Hizmeti verilmektedir. Salı ve Perşembe günleri Mahkum hastalara Cezaevinde hizmet verilmektedir.

Muayeneye gelen hastalarımız kendi başvurularıyla hasta kayıt bölümünden istedikleri hekime kayıt yaptırdıkları gibi ALO 182 randevu hattından randevu alarak muayene olabilmektedirler. Tedavilerin devamı için kendi hekimlerinden randevu alabilmektedirler.

Müracaat eden hastalarımız 2 adet kioks cihazı ve hasta kayıt birimimizden aldıkları kayıt sıra ve numaralarını bir düzen içerisinde muayenelerinin ve tedavilerinin yapılabilmesi için her poliklinik kapısı üzerinde bulunan ekranlardan takip edebilmektedir.

Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Muğla ili Fethiye ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (252) 614-0102

Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Tuzla Mah. Mustafa Kemal Bulv. 563 Sok.

Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://fethiyeadsm.saglik.gov.tr/

Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort