Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Muğla ilimizin Menteşe ilçesinde bulunan Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Orhaniye Mah. İsmet Çatak Caddesi adresinde bulunan Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (252) 213-2001 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Menteşe ilçesinde 2008 senesinden bu yana 582 m2 tek katlı alanda hizmet veren Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin yetersiz kalması üzerine 2015 senesinde temeli atılan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yeni hizmet binası inşaatı tamamlanarak hasta kabulüne başlamıştır.

Yeni yapılan Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 7 bin 852 m2 kapalı alana sahiptir. Merkezin yer altında iki katı otopark olarak projelendirilmiştir. 50 araçlık otoparkın bunun yanında, ameliyathane, idari birim ile birlikte 40 ünite ve 24 saat hizmet verecek bir acil servis birimi mevcuttur. 5 kattan oluşan Muğla ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde Türkiye’de bir çok Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde ve Diş Hekimliği Fakültelerinde yer almayan Dental Tomografi cihazı da vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur.

Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Muğla ili Menteşe ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (252) 213-2001

Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Orhaniye Mah. İsmet Çatak Caddesi

Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://muglaadsm.saglik.gov.tr/

Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir