Genç Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Genç Devlet Hastanesi, Bingöl ilimizin Genç ilçesinde bulunan Genç Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Kültür Mah. Bingöl Yolu adresinde bulunan Genç Devlet Hastanesi kurumuna 0 (426) 411-3520 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Genç Devlet Hastanesi Hakkında

Genç Devlet Hastanesi 2001 senesinde 48 yatak kapasiteli olarak hizmete açılmıştır. Eski Hastane Binamız 2006 senesinde yeni deprem yönetmeliğine uygun olarak yaptırılan analizler neticesinde orta hasarlı olduğu tespit edilmiştir. Yeni hastane binamıza 20 Ağustos 2013’te taşınmış olup hizmet vermeye başlanılmıştır, yeni binamız 50 yatak kapasiteli olup halkımıza hizmet vermektedir.

Genç Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Genç Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Genç Devlet Hastanesi, Bingöl ili Genç ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Genç Devlet Hastanesi Doktorları

Genç Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Genç Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Genç Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (426) 411-3520

Genç Devlet Hastanesi Adresi

Genç Devlet Hastanesi Adresi:  Kültür Mah. Bingöl Yolu

Genç Devlet Hastanesi Web Sitesi

Genç Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://gencdh.saglik.gov.tr/

Genç Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Genç Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort