Gölköy Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Gölköy Devlet Hastanesi, Ordu ilimizin Gölköy ilçesinde bulunan Gölköy Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Kuşluvan Mahallesi Hastane Caddesi No:1 adresinde bulunan Gölköy Devlet Hastanesi kurumuna 0 (452) 741-2319 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gölköy Devlet Hastanesi Hakkında

1958 senesinde, 5508 metrekare arsa üzerine, 2 katlı olarak 308 metrekare oturum alanı, 616 metrekare toplam kapalı alan üzerine kurulmuştur. 1991 senesinde A Blok 5 katlı olarak, 348 metrekare oturum alanı ve 1740 metrekare toplam kapalı alana sahip olarak kurulan Gölköy Devlet Hastanesi 50 yataklı olarak hizmete açılmıştır.

Artan nüfus ve gelişen şartlara yanıt veremeyen 50 yataklı Gölköy Devlet Hastanesinin fiziki yetersizliği sebebiyle ek bina yapılmasına karar verilmiş olup; 2007 senesinde özel bir şirkete proje çizdirilerek, sağlık bakanlığı ve bayındırlık bakanlığı aracılığıyla onaylanan projenin ihalesi il sağlık müdürlüğü ve il özel idaresi aracılığıyla yapılmış, ihale sonrası hastane yapımına başlanmış.

2007 senesinde başlanan ek hastane binası inşaatı, bazı noksanlıklerle birlikte açılmış olup; halen resmi açılışı yapılmamıştır.

A, B ve C olmak üzere 3 bloktan oluşun Gölköy Devlet Hastanesi, tamamı WC ve banyolu olmak üzere 36 tek 24 çift servis yatağı olarak 60 servis yatağına 8 yoğunbakım, 7 diyaliz yatağı 10 acil müşahede yatağına sahip olarak hizmete açılmıştır.

Gölköy Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Gölköy Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Gölköy Devlet Hastanesi, Ordu ili Gölköy ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gölköy Devlet Hastanesi Doktorları

Gölköy Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Gölköy Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Gölköy Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (452) 741-2319

Gölköy Devlet Hastanesi Adresi

Gölköy Devlet Hastanesi Adresi:  Kuşluvan Mahallesi Hastane Caddesi No:1

Gölköy Devlet Hastanesi Web Sitesi

Gölköy Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://golkoydh.saglik.gov.tr/

Gölköy Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort