Gürgentepe Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Gürgentepe Devlet Hastanesi, Ordu ilimizin Gürgentepe ilçesinde bulunan Gürgentepe Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Döşek Mah. Kırlı Sokak No:16 adresinde bulunan Gürgentepe Devlet Hastanesi kurumuna 0 (452) 821-2777 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gürgentepe Devlet Hastanesi Hakkında

1998 senesinde mevcut belediye binası olarak kullanılmakta olan hastanemiz, ardından devlet hastanesi olarak dizayn edilmiştir. Belediye aracılığıyla Hastaneye kiralanmıştır. 2014 Yılında yeni bina için ihale yapılıp 20.12.2015 tarihinde yeni bina hizmete açılmıştır.

Gürgentepe Devlet Hastanesi şartlar ne olursa olsun bulunduğu bölgede sağlığı korumak, geliştirmek, iyileştirmek için mevcuttur.

Gürgentepe Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Gürgentepe Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Gürgentepe Devlet Hastanesi, Ordu ili Gürgentepe ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gürgentepe Devlet Hastanesi Doktorları

Gürgentepe Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Gürgentepe Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Gürgentepe Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (452) 821-2777

Gürgentepe Devlet Hastanesi Adresi

Gürgentepe Devlet Hastanesi Adresi:  Döşek Mah. Kırlı Sokak No:16

Gürgentepe Devlet Hastanesi Web Sitesi

Gürgentepe Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://gurgentepedh.saglik.gov.tr/

Gürgentepe Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir