Korgan Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Korgan Devlet Hastanesi, Ordu ilimizin Korgan ilçesinde bulunan Korgan Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Tepe Mah. İbnisina Sok. No:26 adresinde bulunan Korgan Devlet Hastanesi kurumuna 0 (452) 671-3600 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Korgan Devlet Hastanesi Hakkında

Hastane ve hastaneye ait lojmanın yapılması için 3200m2 arsa dernek aracılığıyla temin edilmiş ve bodrum katla birlikte 4 katlı 30 yatak kapasiteli hastane inşaatının yapımına 1990 senesinde başlanmıştır. 1998 senesinde hastane yapımı tamamlanmıştır. 2004 senesinde hastane kimliği kazandırılmıştır. Sağlık tesisinde 40 araçlık otopark bulunmaktadır. 50 hasta odası bulunmaktadır.

Sağlık tesisinde; Acil, Dahiliye, Genel Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Algoloji, Diş ve Diş Protez poliklinikleriyle hizmet verilmektedir.

Korgan Devlet Hastanesi olarak hastalarımıza güler yüzlü yaklaşmak; modern tıbbi, teşhis ve tedavi metotlarıni uygulayarak hizmet verirken, çalışanlarımızın da ihtiyaç ve beklentilerine yanıt vermek amacındayız. Bütün bu sağlık hizmetlerini uygularken insan haklarını saygılı, güler yüzlü yaklaşarak hasta ve çalışan tatminiyetini maksimum arttırmak misyonumuzdur.

Korgan Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Korgan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Korgan Devlet Hastanesi, Ordu ili Korgan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Korgan Devlet Hastanesi Doktorları

Korgan Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Korgan Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Korgan Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (452) 671-3600

Korgan Devlet Hastanesi Adresi

Korgan Devlet Hastanesi Adresi:  Tepe Mah. İbnisina Sok. No:26

Korgan Devlet Hastanesi Web Sitesi

Korgan Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://korgandh.saglik.gov.tr/

Korgan Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir