Hadim Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Hadim Devlet Hastanesi, Konya ilimizin Hadim ilçesinde bulunan Hadim Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Taşpınar Mah. Stadyum Cad. No:2 adresinde bulunan Hadim Devlet Hastanesi kurumuna 0 (332) 418-1021 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hadim Devlet Hastanesi Hakkında

Konya’nın Hadim ilçesinde hizmet veren entegre hastanenin adı Hadim Devlet Hastanesi olarak değiştirildi. İlçenin coğrafi konumu itibariyle hastanenin bölge hastanesi konumunda bulunmaktadır. Hadim Devlet Hastanesi 25 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Hastanemizde tıbbın yeni ve teknolojik olanaklarını kontrol ederek katılımcı ve yetişmiş personeli ile çağdaş ve güvenilir bir sağlık hizmeti vermek, hastalarımızın beklentilerini, mesleki becerilerimizi insan sevgisi ile örtüştürerek bireylerin tatminiyet oranını yükseltmeyi benimsedik.

Hadim Devlet Hastanesi, 1. ve 2. basamak sağlık hizmetlerini aynı çatı altında yürütmektedir. Dâhiliye ve Genel Cerrahi Uzmanıyla birlikte yatan hasta servisi tam kapasite çalışmaktadır. Pratisyen hekim 3 ü hastane kadrosunda bulunan 2 si TSM kadrosunda bulunan toplam 5 Pratisyen hekimle 1. basamak hizmetleri ve 112 acil yardım hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Hadim Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Hadim Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Hadim Devlet Hastanesi, Konya ili Hadim ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hadim Devlet Hastanesi Doktorları

Hadim Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Hadim Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Hadim Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (332) 418-1021

Hadim Devlet Hastanesi Adresi

Hadim Devlet Hastanesi Adresi:  Taşpınar Mah. Stadyum Cad. No:2

Hadim Devlet Hastanesi Web Sitesi

Hadim Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://hadimdh.saglik.gov.tr/

Hadim Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir