Hasköy Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Hasköy Devlet Hastanesi, Muş ilimizin Hasköy ilçesinde bulunan Hasköy Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Kültür Mah. Hastane Caddesi adresinde bulunan Hasköy Devlet Hastanesi kurumuna 0 (436) 411-2490 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hasköy Devlet Hastanesi Hakkında

Hasköy Devlet Hastanesi 50 yatağa arttırılabilecek olanağa sahip 30 yataklı, ikinci basamak sağlık kuruluşudur. Hastanemiz ortalama olarak 14000 m2 hizmet alanına sahip olup, 5 katlı ve 10 daireli lojmana ve 3 katlı entegre hizmet binasına sahiptir.

Hastanemiz 1995 ile 1997 tarihleri içinde Hasköy Belediyesi’nce tahsis edilen binada hizmet vermiştir. 1997 senesinden ibu yana de hali hazırdaki mevcut hizmet binasına taşınmıştır. Hastanemiz 2003 yılına kadar bağımsız bir sağlık kuruluşu olarak hizmet vermiştir. 2003’ten 2005 yılına kadar da Muş Devlet Hastanesine bağlı entegre hizmet birimi olarak görev yapmıştır. Hastanemiz 1/10/2005 tarihinden ibu yana de bağımsız devlet hastanesi statüsünü almıştır.

Hasköy Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Hasköy Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Hasköy Devlet Hastanesi, Muş ili Hasköy ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hasköy Devlet Hastanesi Doktorları

Hasköy Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Hasköy Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Hasköy Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (436) 411-2490

Hasköy Devlet Hastanesi Adresi

Hasköy Devlet Hastanesi Adresi:  Kültür Mah. Hastane Caddesi

Hasköy Devlet Hastanesi Web Sitesi

Hasköy Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://haskoydh.saglik.gov.tr/

Hasköy Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir