Korkut İlçe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Korkut İlçe Hastanesi, Muş ilimizin Korkut ilçesinde bulunan Korkut İlçe Hastanesi ile ilgili detaylar. Kültür Mah. Bulanık Yolu Caddesi No:1 adresinde bulunan Korkut İlçe Hastanesi kurumuna 0 (436) 611-6007 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Korkut İlçe Hastanesi Hakkında

Korkut Entegre İlçe hastanesi 2008 senesinde inşa edilmiş olup 01/08/2008 tarihinden ibu yana hizmet vermeye başlamıştır. Korkut Entegre İlçe hastanesi 2 katlı olup; il merkezine mesafesi 28 km dir. Toplam arsa miktarı 11500 m², toplam kapalı alan 3260 m² dir. Yatak başına düşen toplam kapalı alan ise 130 m² dir.

Hastanemiz 25 yatak kapasitesine sahiptir. Hastanemizde 12 odalı yataklı sevis, 5 odalı acil sevis, 3 adet poliklinik ve 1. basamak koruyucu sağlık hizmetlerinin yürütüldüğü birim mevcuttur. Acil servisimiz 24 saat hizmet vermektedir. Ayrıca gündüz tam gün poliklinik hizmeti veren 2 adet Aile Hekimliği polikliniği bulunmaktadır.

Korkut İlçe Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Algoloji
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Korkut İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Korkut İlçe Hastanesi, Muş ili Korkut ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Korkut İlçe Hastanesi Doktorları

Korkut İlçe Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Korkut İlçe Hastanesi Telefon Numarası

Korkut İlçe Hastanesi Telefon Numarası0 (436) 611-6007

Korkut İlçe Hastanesi Adresi

Korkut İlçe Hastanesi Adresi:  Kültür Mah. Bulanık Yolu Caddesi No:1

Korkut İlçe Hastanesi Web Sitesi

Korkut İlçe Hastanesi Web Sitesi: https://korkutdh.saglik.gov.tr/

Korkut İlçe Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort