Hekimhan Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Hekimhan Devlet Hastanesi, Malatya ilimizin Hekimhan ilçesinde bulunan Hekimhan Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Turgut Özal Mah. İstasyon Cad. No:13 adresinde bulunan Hekimhan Devlet Hastanesi kurumuna 0 (422) 713-2899 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hekimhan Devlet Hastanesi Hakkında

Hekimhan Devlet Hastanesi 1995 senesinde SSK Dispanseri olarak yapılmış olup. 1997 senesinde Sağlık Bakanlığına devri dolayısı ile devlet hastanesi olarak hizmet vermektedir. Mayıs 2015 tarihinde yapımı sona eren yeni modern hizmet binasına taşınmıştır.

Hekimhan Devlet Hastanesi; sağlıklı yaşamın tüm bireylerin temel hakkı olduğu inancı ve anlayışı içinde, bilimsel çalışmaları takip eden ve eğitimli personeli ile bunu destekleyen, hizmet alanların ve çalışanların tatminiyetini ön planda tutan, sağlık hizmetlerini en yeni teknolojileri tercih ederek kaliteli ve zamanında sunan, çevreye ve insana saygılı, eşit, ilgili, anlayışlı ve güleryüzlü hizmet veren bir sağlık kuruluşu olmak ve hastalarının nezdinde tescil edilmiş bir devlet hastanesi olarak, sunduğu sağlık hizmetlerinin değeri ile bölgemizde bir marka haline gelmeyi kurumsal bir misyon olarak benimsemiş bir hastanedir.

Hekimhan Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Hekimhan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Hekimhan Devlet Hastanesi, Malatya ili Hekimhan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hekimhan Devlet Hastanesi Doktorları

Hekimhan Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Hekimhan Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Hekimhan Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (422) 713-2899

Hekimhan Devlet Hastanesi Adresi

Hekimhan Devlet Hastanesi Adresi:  Turgut Özal Mah. İstasyon Cad. No:13

Hekimhan Devlet Hastanesi Web Sitesi

Hekimhan Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://hekimhandh.saglik.gov.tr/

Hekimhan Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir