Pütürge Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Pütürge Devlet Hastanesi, Malatya ilimizin Pütürge ilçesinde bulunan Pütürge Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Taşbaşı mah. Hükümet cad. No:20 adresinde bulunan Pütürge Devlet Hastanesi kurumuna 0 (422) 561-2036 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Pütürge Devlet Hastanesi Hakkında

Pütürge Devlet Hastanesi 1965 senesinde Sağlık Merkezi olarak kurulmuştur. 1992 senesinde 30 yataklı Hastane olarak faaliyete başlamıştır. Pütürge İlçesinin 22000 nüfusuna ve Doğanyol ilçesinden gelen hastalara da sağlık hizmeti sağlamaktadır. 2011 senesinde 25 yataklı olarak hizmete devam etmiştir.

25 yataklı hastanede 78 personel çalışmaktadır. 1 Acil Polikliniği, 1 Dahiliye Polikliniği, 1 Çocuk Polikliniği, 1 Diş Polikliniği, 1 Dahiliye Servisi, 1 Çocuk Servisi, 1 Diyaliz Servisi (3 yataklı) ve 1 Doğum Salonu bulunmaktadır.

Pütürge Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Pütürge Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Pütürge Devlet Hastanesi, Malatya ili Pütürge ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Pütürge Devlet Hastanesi Doktorları

Pütürge Hulusi Efendi Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Pütürge Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Pütürge Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (422) 561-2036

Pütürge Devlet Hastanesi Adresi

Pütürge Devlet Hastanesi Adresi:  Taşbaşı mah. Hükümet cad. No:20

Pütürge Devlet Hastanesi Web Sitesi

Pütürge Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://puturgedh.saglik.gov.tr/

Pütürge Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir