İzmir Can Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

İzmir Can Diyaliz Merkezi, İzmir ilimizin Karabağlar ilçesinde bulunan İzmir Can Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Aşık Veysel Mahallesi 4038 Sk. No:13 adresinde bulunan İzmir Can Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (232) 265-4034 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İzmir Can Diyaliz Merkezi Hakkında

Can Diyaliz Merkezi, 2005 senesinden bu güne kadar Karabağlar İlçesi’ndeki 4 katlı müstakil binasında hizmet vermektedir. Merkezimizde 23+1 hemodiyaliz cihazı mevcuttur. Kullanılan hemodiyaliz cihazları Fresenius, Kawasumi ve Braun markalarından bir araya gelmektedir. Hastalarımıza en etkin hemodiyaliz hizmetini vermeyi amaçlamaktadır. Ve bundan dolayı hafta içi ve Cumartesi günleri olmak üzere haftanın 6 günü sabah 07:00′ den akşam 21:00’e kadar aralıksız hizmet vermektedir.

İzmir Can Diyaliz Merkezi Randevu

Can Diyaliz Merkezi, işinde uzman, güvenilir ve güleryüzlü kadrosu ile en son teknolojiye sahip cihazlarıyla hemodiyaliz nasıl tedavi edileceğinde dünya standartlarında hizmet vermektedir. Hastalarımızın sağlık poblemlerinı hasta odaklı tedavi prensibi ile gerçekleştirmek, Can Diyaliz Merkezi’nin temel hedefidir.

İzmir Can Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

İzmir Can Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. İzmir Can Diyaliz Merkezi, İzmir ili Karabağlar ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İzmir Can Diyaliz Merkezi Doktorları

İzmir Can Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

İzmir Can Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

İzmir Can Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (232) 265-4034

İzmir Can Diyaliz Merkezi Adresi

İzmir Can Diyaliz Merkezi Adresi:  Aşık Veysel Mahallesi 4038 Sk. No:13

İzmir Can Diyaliz Merkezi Web Sitesi

İzmir Can Diyaliz Merkezi Web Sitesi: can.izmirdiyaliz.com

İzmir Can Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? İzmir Can Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort