Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi, İzmir ilimizin Karabağlar ilçesinde bulunan Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. 46.Sk No:120/D Mim Plaza Esentepe-Karabağlar adresinde bulunan Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (232) 285-4549 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi Hakkında

Kliniğimizde müthiş tıbbi hizmetin bunun yanında hem fiziksel hem de duygusal olarak bizim hastaları canlandırmak için sıcak ve içten bir atmosfer paylaşıyoruz.

Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi Randevu

Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi 2005 senesinde Diaverum aracılığıyla açılmış ve 30 diyaliz istasyonu bulunmaktadır. Hizmetlerimizin ayrılmaz bir parçası olarak tüm istasyonlar TV ekranları ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmıştır. Tüm hastalar için ücretsiz yemek ve taşıma hizmeti de sunulmaktadır.

Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi, İzmir ili Karabağlar ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (232) 285-4549

Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi Adresi:  46.Sk No:120/D Mim Plaza Esentepe-Karabağlar

Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.diaverum.com

Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir