Karaçoban İlçe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Karaçoban İlçe Hastanesi, Erzurum ilimizin Karaçoban ilçesinde bulunan Karaçoban İlçe Hastanesi ile ilgili detaylar. Hacılar Mah. 29.Sokak No:5 adresinde bulunan Karaçoban İlçe Hastanesi kurumuna 0 (442) 591-2150 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Karaçoban İlçe Hastanesi Hakkında

Hastanemiz Erzurum şehir merkezine 189 km uzaklıkta bulunan karaçoban İlçesinde; 20 yataklı olup 2 uzman branşlı 3 diş tabibi ve acilde çalışmak üzere e1 sınfı olarak hizmet vermektedir.

Karaçoban İlçe Hastanesi 2005 senesinde 20 yataklı koğuş sistemi ile hizmet vermekteydi. Lakin 08.06.2012 tarihinde yeniden modernizasyon edilmiş ve deprem güçlendirilmesi yapılmış olup, 15.12.2012 tarihinde müteahhit firma aracılığıyla teslim alınmış ve hizmet verilmeye başlanmıştır. Kurumumuza alımı yapılan ve Hastane kurulumu yeniden tertip edilen 20 yatak kapasiteli tek ve çift kişilik olmak üzere duş ve wc’ li yataklı servisimiz, acil servis, poliklinikler ve idare katı, 28.01.2013 tarihi itibariyle hizmet vermeye başlamıştır.

Karaçoban İlçe Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Karaçoban İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Karaçoban İlçe Hastanesi, Erzurum ili Karaçoban ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Karaçoban İlçe Hastanesi Doktorları

Karaçoban İlçe Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Karaçoban İlçe Hastanesi Telefon Numarası

Karaçoban İlçe Hastanesi Telefon Numarası0 (442) 591-2150

Karaçoban İlçe Hastanesi Adresi

Karaçoban İlçe Hastanesi Adresi:  Hacılar Mah. 29.Sokak No:5

Karaçoban İlçe Hastanesi Web Sitesi

Karaçoban İlçe Hastanesi Web Sitesi: http://karacobandh.saglik.gov.tr/

Karaçoban İlçe Hastanesi Yol Tarifi

Karaçoban İlçe Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort