Kavak Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Kavak Devlet Hastanesi, Samsun ilimizin Kavak ilçesinde bulunan Kavak Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Soğuksu Mah. Hastane Sok. No:17 adresinde bulunan Kavak Devlet Hastanesi kurumuna 0 (362) 741-5160 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kavak Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 28 Temmuz 2001 tarihinde dönemin sağlık bakanı Osman Durmuş aracılığıyla hizmete açılmıştır.

Hastanemiz 8295 m2 arsa alanına sahip olup; 638 m2 si oturum alanı, 2720 m2 si kapalı alan, 3500 m2 si otopark alanı (40 araçlık) olarak kullanılmaktadır. Hastanemiz toplam arsa alanı içinde acil helikopter pisti mevcuttur. Hizmete toplam 16 kadro yatak sayısıyla başlamış olan hastanemiz, 26 kadro yatak sayısı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Hastanemizde bunun bunun yanında biyokimya laboratuarı, röntgen ünitesi, endoskopi ünitesi ve klinisyenlerce kullanılan usg cihazı bulunmaktadır.

Kavak Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kavak Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Kavak Devlet Hastanesi, Samsun ili Kavak ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kavak Devlet Hastanesi Doktorları

Kavak Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Kavak Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Kavak Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (362) 741-5160

Kavak Devlet Hastanesi Adresi

Kavak Devlet Hastanesi Adresi:  Soğuksu Mah. Hastane Sok. No:17

Kavak Devlet Hastanesi Web Sitesi

Kavak Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://kavakdh.saglik.gov.tr/

Kavak Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort