Ladik Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Ladik Devlet Hastanesi, Samsun ilimizin Ladik ilçesinde bulunan Ladik Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Akpınar Mah. Gaziler Cad. 55760 Ladik adresinde bulunan Ladik Devlet Hastanesi kurumuna 0 (362) 771-4144 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ladik Devlet Hastanesi Hakkında

Samsun merkeze 80 km uzaklıkta, merkezde 8600, toplamda 17.000 nüfusa sahip ilçemize hizmet vermekte olan Ladik Devlet hastanesi 2014 tarihinde ibu yana 24 yataklı yeni hastane binasında hizmet vermeye başlamıştır.

Acil Servis, Dahiliye Polikliniği, Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği, Diş Polikliniği, Laboratuar, Röntgen ve Diyaliz hizmetleri verilmektedir. Hastanemiz bünyesinde Ekim 2015 ‘te faaliyete girmiş olan Hemodiyaliz Ünitesi mevcut olup şuan Diyaliz Ünitemiz 5 Hemodiyaliz Makinesi ile Diyaliz hastalarına hizmet vermektedir. Yeni hizmet binasında geniş ve ferah bir ortamda 3 Ünitli Diş Polikliniğimiz her gün 2 Diş Hekimi ile hizmet vermektedir.

5 adet poliklinik odası bulunan hastanemizde, hastalar için ferah oturma bölümleri hazırlanmış, yerleştirilen monitörlerle hasta çağırma ekranı oluşturulmuş, hastalar bu ekranlarda muayene sırasını ve ismini görebilmektedir. Hasta Kabul Biriminde 2 Adet personel bulunmakta olup, hastaların yoğunluk yetaptan polikliniklere ulaşmaları sağlanmıştır.

Yatan hasta servisimiz 2 Bölümden oluşmuş olup, 10 adet çift yataklı nitelikli (Banyo, WC, Televizyon, Refakatçi Koltuğu), 4 Adet Tek kişilik odadan oluşup, hizmet standartlarına uygun hizmet vermektedir.

Ladik Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Ladik Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Ladik Devlet Hastanesi, Samsun ili Ladik ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ladik Devlet Hastanesi Doktorları

Ladik Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Ladik Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Ladik Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (362) 771-4144

Ladik Devlet Hastanesi Adresi

Ladik Devlet Hastanesi Adresi:  Akpınar Mah. Gaziler Cad. 55760 Ladik

Ladik Devlet Hastanesi Web Sitesi

Ladik Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://ladikdh.saglik.gov.tr/

Ladik Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir