19 Mayıs Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

19 Mayıs Devlet Hastanesi, Samsun ilimizin Ondokuzmayıs ilçesinde bulunan 19 Mayıs Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Pazar Mahallesi Fatih Bulvarı No:55 adresinde bulunan 19 Mayıs Devlet Hastanesi kurumuna 0 (362) 511-5300 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

19 Mayıs Devlet Hastanesi Hakkında

19 Mayıs ilçesinde yaşayan ve misafir olarak gelen vatandaşlarımızın, sağlık problemlerinin çözüldüğü ve nasıl tedavi edileceğinin yapıldığı merkezdeki tek sağlık kuruluşu olarak hizmet veren 19 Mayıs Sağlık Ocağının eski binasının yıkılarak bahçesinin bulunduğu yere, 2007 senesinde yapılan İlçe Sağlık grup Başkanlığı, Toplum Sağlığı Merkezi ve Merkez Aile Sağlığı Merkezi binasında 5 yataklı hastane olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Bir süre bu biçimde hizmet veren 19 Mayıs Devlet Hastanesinin statüsü E III tipi 5 yataklı İlçe Hastanesinden, E I tipi 5 yataklı İlçe Devlet Hastanesine dönüştürülmüş ve 15/09/2011 tarih itibari ile 19 Mayıs Toplum Sağlığı Merkezinin tamamı yeni hastanenin kadrosuna geçirilmiştir

19 Mayıs Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

19 Mayıs Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. 19 Mayıs Devlet Hastanesi, Samsun ili Ondokuzmayıs ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

19 Mayıs Devlet Hastanesi Doktorları

19 Mayıs Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

19 Mayıs Devlet Hastanesi Telefon Numarası

19 Mayıs Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (362) 511-5300

19 Mayıs Devlet Hastanesi Adresi

19 Mayıs Devlet Hastanesi Adresi:  Pazar Mahallesi Fatih Bulvarı No:55

19 Mayıs Devlet Hastanesi Web Sitesi

19 Mayıs Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://samsun19mayisdh.saglik.gov.tr/

19 Mayıs Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir