Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kırklareli ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Yayla Mah. Çamlık Cad. No:49/2 adresinde bulunan Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (288) 212-8259 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

05 Mart 2014 tarihinde inşaatı başlayan Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yeni binası 2015 senesinde yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır.

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yeni binasında, 21 diş polikliniği, Panoramik Röntgen Birimi, Periapikal Röntgen Birimi, Diş Protez Laboratuvarı, Sterilizasyon Birimi, Engelli Poliklinği, Pedodonti Polikliniği, Mahkum Polikliniği, Nöbet Polikliniği, çocuk oyun alanı mevcuttur. 3147 m2 kapalı alana sahip merkezimizde tüm Diş Hekimliği hizmetleri (uzmanlık gerektiren cerrahi vakalar ve ortodontik vakalar hariç) ilk muayene ve tanıdan ibu yana gerekli tüm protezlere kadar olan işlemler yapılmaktadır. Tüm bu hizmetler tam bir otomasyon içinde yürütülmektedir. Total-Parsiyel protez hizmetlerinin bir kısmı kron-köprü protez laboratuar hizmetlerinin tamamı hizmet satın alınması yoluyla yapılmaktadır.

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Sağlık Bakanlığı Kalite Hizmet Standartları ışığında toplam 75 personeli ile hizmet vermektedir.

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kırklareli şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (288) 212-8259

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Yayla Mah. Çamlık Cad. No:49/2

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://kirklareliadsm.saglik.gov.tr/

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort